O MNE

O MNE

Môj príbeh

Chcem svetu ukázať, že som systematicky hľadal základné princípy ľudskej existencie, čo mi umožnilo lepšie pochopiť, ako funguje ľudské telo a čo ovplyvňuje jeho fungovanie. Moje osobné skúsenosti so závažnými zdravotnými komplikáciami, ktoré zmenou podvedomého nastavenia, zmizli ako zázrak, ma priviedli k novému pohľadu na to, ako vnímame a vytvárame svoju realitu.

S radosťou predstavujem svoju metódu KÓD VÍŤAZOV, ktorá integruje poznatky o sile mysle, vibráciách tela a hlbšom porozumení ľudskej existencie. Táto metóda nie len lieči, regeneruje a posilňuje telo, ale prispieva aj k mimoriadnemu zdraviu a úspechom v práci, športe a vzťahoch (partnerských, rodinných, generačných, pracovných).

KÓD VÍŤAZOV už pomohol mnohým ľuďom prekonať vyše 60 rôznych diagnóz a výrazne zlepšiť ich život. Verím, že život je komplexný systém s presnými pravidlami, ktoré aplikujem na zlepšenie kvality života svojich klientov.

O Mne

MOJE POZNANIE A SKÚSENOSTI

Preskúmanie fungovania vedomej a podvedomej mysle odhalilo presné princípy, ktoré ukázali, že dýchanie a okysličenie tela sú úzko prepojené s našimi emóciami a výrazne ovplyvňujú tvorbu našej reality. Kombinácia správneho dýchania a zmeny podvedomých postojov má transformačný účinok na telo v rekordne krátkom čase. Svoje poznatky som aplikoval u viac ako 2500 ľudí a zmeny boli vždy zreteľné a pozitívne.

TRI PRINCÍPY MOJEJ PRÁCE

Prvý princíp

Celostné pochopenie ľudského tela

Verím, že ľudské telo je dokonalým celkom so svojimi vlastnými samoregulačnými princípmi. Funguje ako harmonický systém, schopný samoopravy a samoobnovy.

Druhý princíp

Základná potreba dýchania

Druhým základným princípom mojej práce je pochopenie, že dýchanie je najzákladnejšia potreba ľudského tela. Správne okysličovanie je kľúčové pre optimálne fungovanie buniek, orgánov a systémov. Nesprávne okysličovanie môže viesť k vážnym následkom, ako je zvýšený stres, metabolické poruchy a oslabenie imunitného systému.

Tretí princíp

Vplyv našej mysle

Tretí pilier je náš emocionálny stav a myslenie, ktoré  majú priamy vplyv na naše fyzické telo a jeho schopnosť samoregulácie. Keďže emócie a myšlienky ovplyvňujú naše telo a jeho funkcie, je kľúčové pracovať na ich harmonizácii a vyvážení pre dosiahnutie optimálneho zdravotného a výkonnostného stavu nášho tela.

 

Kontaktuj ma

Chcem svetu ukázať, základné princípy ľudskej existencie!

© 2024 by Tibor Michalko

Informácie

tibor.mchalko@gmail.com

+421 948 300 937

Tenerife

Odkazy

Kontakt

Ochrana súkromia

Podmienky Používania

Follow Me

This website uses cookies to provide you with the best browsing experience.

Accept
Decline