Header Code:

TIBOR MICHALKO

CESTA K DOKONALÉMU VZŤAHU

6 TERAPIÍ KTORÉ ZMENIA/VYTVORIA SKUTOČNÚ LÁSKU A HORMONIU VO VZŤAHU

V produkte DOKONALÝ VZŤAH, vám ponúkam praktické nástroje a techniky na dosiahnutie skutočnej harmónie a šťastia vo Vašom vzťahu. Pomôžem vám prekonať prekážky, odstrániť negatívne vzorce správania a budovať základné porozumenie a spojenie s partnerom. Dosiahnite vzťahovú dokonalosť, po ktorej túžite.

ČO MÔŽEM OČAKÁVAŤ ?

​​Predtým, ako začnete náš kurz Dokonalý vzťah, napíšte si desať vecí, ktoré vás na partnerovi rušia. Tiež si zapíšte, ako by mal vyzerať váš vysnívaný partner a vzťah. Tieto úlohy vám pomôžu pochopiť, čo od vzťahu chcete.

Náš kurz vám dá jasné kroky, ako na základe vašich odpovedí zlepšiť váš vzťah. Budete pracovať na tom, aby ste vedeli, čo od vzťahu očakávate a ako dosiahnuť vzťah svojich snov.

Kurz je navrhnutý tak, aby vyhovoval práve vám. Pomôže vám lepšie pochopiť svoje pocity a potreby a ako ich môžete využiť na zlepšenie vášho vzťahu.Naša metodika vedie k trvalým a hlbokým zmenám.

​Pridajte sa k nám a začnite pracovať na svojom vzťahu. Kurz trvá 6 dní a každý deň sa zameriavame na iný krok k lepšiemu vzťahu. Začnite cestu k láske, ktorú si zaslúžite.

AKÉ SÚ BENEFITY ?

  • Po našom kurze Dokonalý vzťah sa budete cítiť lepšie.
  • Frustrácia a nedorozumenia vo vzťahu sa zmenšia.
  • Vaše emocionálne bloky, ktoré bránili láske, zmiznú. Budete otvorenejší a dôverujete viac.
  • Lepšie porozumiete sebe aj partnerovi. To vám pomôže mať krajší vzťah.
  • Napätie a hádky sa zmenšia. Naučíte sa lepšie rozprávať a chápať sa.
  • Budete lepšie ovládať svoje pocity a pokojnejšie riešiť problémy.
  • Vaša láska bude opäť svieža a radosť z nej veľká. Budete vedieť, ako budovať zdravý vzťah, ktorý vás obidvoch posunie vpred.
  • Naučíte sa hľadať riešenia, ktoré váš vzťah posilnia. Budete mať viac sebavedomia a istoty v láske, ktorú si zaslúžite

DALŠIE MOJE SLUŽBY

KÓD VÍŤAZOV

OSOBNÁ TERAPIA 

wynterjones_realistic_photo_of_a_female_asian_dentist_with_brig_009ad20d-a523-40b9-86b4-e7b154545baa png

LIFE COACH A ŠAMAN 

TIBOR MICHALKO

S viac ako 12-ročnými skúsenosťami sa špecializujem na poskytovanie unikátnych terapeutických služieb, ktoré majú pozitívny vplyv na uzdravenie ľudských tiel, zrýchlenie regenerácie, odstránenie fyzických deformácií a celkovo zlepšenie kvality života. Moje prístupy vychádzajú z najnovších vedeckých poznatkov z oblastí genetiky, biomechaniky a výskumu mysle.

Ponúkam individuálnu starostlivosť, ktorá kombinuje dýchacie techniky, dynamickej meditácie a neurolingvistické metódy a zároven sa zameriam na dosiahnutie optimálneho zdravotného a mentálneho stavu klientov. Moje služby nie sú len o uzdravení, ale aj o transformácii v oblasti vzťahov. Pomáham nielen odstraňovať fyzické prekážky, ale aj vytvárať a posilňovať vzťahy. Svoje skúsenosti využívam aj v oblasti podpory obchodníkov a športovcov, kde prispievam k zvyšovaniu ich úspešnosti. 

TIBOR MICHALKO

Pages

Home
O Mne
Contact 

WERBEA.COM S.R.O Copyright 2024 - Všetky Práva Vyhradené - Podmienky služby - Ochrana Osobných Údajov