TIBOR MICHALKO 

AKO SA VYROVNAŤ S PRÍZNAKMI STARNUTIA A ZMIENAMI VZHĽADU?

Thursday, March 28, 2024

Hlavný Blog/AKO SA VYROVNAŤ S PRÍZNAKMI STARNUTIA A ZMIENAMI VZHĽADU?

Rád by som s vami zdieľal účinný spôsob, ako sa vyrovnať s príznakmi starnutia a zmenami vzhľadu pomocou metódy KÓD VÍŤAZOV. Na začiatku nášho procesu si spolu zadefinujeme emócie a situácie, ktoré ste prežili a ktoré vás ťažia v súvislosti so starnutím a zmenami vzhľadu. Tieto emócie a situácie môžu ovplyvňovať vašu sebavedomie a celkový pocit blaha.

Potom sa spolu budeme riadiť osvedčeným návodom metódy KÓD VÍŤAZOV, ktorý zahŕňa zmenu podvedomých postojov a prácu s telom prostredníctvom dýchacích techník. Tieto techniky nám pomáhajú okysličovať a odkysličovať telo, čo má pozitívny vplyv na našu pokožku, energiu a celkový vzhľad.

Zmena podvedomých postojov je kľúčom k tomu, aby sme sa vyrovnali so starnutím a zmenami vzhľadu. Pomáha nám prekonávať negatívne presvedčenia a sebepoškodzujúce myšlienky, ktoré nás obmedzujú v prijatí a osvojení pozitívneho pohľadu na starnutie.

Práca s telom cez dýchacie techniky nám tiež umožňuje zmierniť stres a napätie, ktoré môžu spôsobiť príznaky starnutia. Tieto techniky nám pomáhajú udržiavať zdravé telo a myseľ, čo nás zase posilňuje vo vyrovnaní sa s procesom starnutia.

​Dúfam, že táto metóda vám pomôže prijať a osvojiť si pozitívny pohľad na starnutie a zmeny vzhľadu a že budete mať pocit väčšej sebavedomosti a pohody v každej fáze vášho života.

customer1 png

Tibor Michalko

Odhodlanie. Rovnováha. Úspech.

1 png

Moja Najpopulárnejšia Služba!

Práve ste si prečítali o tomto...

Naozaj nadšení z tohto produktu? My tiež! Práve sme napísali celý blogový príspevok, ktorý ho spomína.

​Pripravení ho kúpiť? Získajte prístup k mojej sluz!be tu: