TIBOR MICHALKO 

AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL A WELLNESS?

Thursday, March 28, 2024

Hlavný Blog/AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL A WELLNESS?

Chcem s vami zdieľať účinný spôsob udržania zdravého životného štýlu a wellness pomocou metódy KÓD VÍŤAZOV. Na začiatku nášho procesu si spolu zadefinujeme emócie a situácie, ktoré ste prežili a ktoré vás ťažia a ovplyvňujú váš životný štýl a wellness. Tieto emócie a situácie môžu mať vplyv na vaše rozhodnutia týkajúce sa stravovania, cvičenia a celkového sebavedomia.
Potom prejdeme osvedčeným návodom metódy KÓD VÍŤAZOV, ktorý zahŕňa zmenu podvedomých postojov a prácu s telom pomocou dychových techník. Tieto techniky nám pomáhajú okysličovať a odkysličovať telo, čo má pozitívny vplyv na naše zdravie a celkový životný štýl.
Zmena podvedomých postojov je kľúčom k dosiahnutiu zdravého životného štýlu a wellness. Pomáha nám prekonávať negatívne vzorce správania a reakcií, ktoré nás obmedzujú v dosahovaní našich cieľov týkajúcich sa zdravia a wellness. Pracujeme na budovaní pozitívnych presvedčení o sebe a svojom zdravom životnom štýle, ktoré nás motivujú a posilňujú našu cestu k lepšiemu zdraviu.
Pri práci s telom cez dychové techniky sa učíme relaxovať, vyrovnať sa so stresom a nájsť vnútornú harmóniu. Tieto techniky nám pomáhajú zmierniť napätie a úzkosť, čo je kľúčom k udržaniu zdravého životného štýlu a wellness.
​Dúfam, že táto metóda vám pomôže udržať zdravý životný štýl a wellness a že sa budete cítiť pohodlne a šťastne vo svojom tele a mysli.

customer1 png

Tibor Michalko

Odhodlanie. Rovnováha. Úspech.

1 png

Moja Najpopulárnejšia Služba!

Práve ste si prečítali o tomto...

Naozaj nadšení z tohto produktu? My tiež! Práve sme napísali celý blogový príspevok, ktorý ho spomína.

​Pripravení ho kúpiť? Získajte prístup k mojej sluz!be tu: