TIBOR MICHALKO 

AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÉ A USPOKOJIVÉ VZŤAHY?

Thursday, March 28, 2024

Hlavný Blog/AKO SI UDRŽAŤ ZDRAVÉ A USPOKOJIVÉ VZŤAHY?

Chcem s vami zdieľať účinný spôsob udržania zdravých a uspokojivých vzťahov pomocou metódy KÓD VÍŤAZOV. Na začiatku nášho procesu si spolu zadefinujeme emócie a situácie, ktoré ste prežili a ktoré vás ťažia. Tieto emócie a situácie môžu ovplyvňovať váš vzťah a vašu schopnosť prežívať ho uspokojivo.
Potom prejdeme osvedčeným návodom metódy KÓD VÍŤAZOV, ktorý zahŕňa zmenu podvedomých postojov a prácu s telom prostredníctvom dychových techník. Tieto techniky nám pomáhajú okysličovať a odkysličovať telo, čo má pozitívny vplyv na našu celkovú pohodu a zdravie, vrátane našich vzťahov.
Zmena podvedomých postojov je kľúčom k dosiahnutiu zdravých a uspokojivých vzťahov. Pomáha nám prekonávať negatívne vzorce správania a reakcií, ktoré nás obmedzujú vo vzťahu. Pracujeme na budovaní pozitívnych presvedčení a vzťahových dynamík, ktoré posilňujú naše spojenie s partnerom.
Pri práci s telom cez dychové techniky sa učíme relaxovať, vyrovnať sa so stresom a nájsť vnútorný pokoj. Tieto techniky nám pomáhajú zmierniť napätie a konflikty vo vzťahu, a tak posilňujú naše pocity spokojnosti a pokoja.
​Dúfam, že táto metóda vám pomôže udržať zdravé a uspokojivé vzťahy a že budete mať pocit väčšej harmónie a blaha vo vašich partnerských vzťahoch.

customer1 png

Tibor Michalko

Odhodlanie. Rovnováha. Úspech.

1 png

Moja Najpopulárnejšia Služba!

Práve ste si prečítali o tomto...

Naozaj nadšení z tohto produktu? My tiež! Práve sme napísali celý blogový príspevok, ktorý ho spomína.

​Pripravení ho kúpiť? Získajte prístup k mojej sluz!be tu: