TIBOR MICHALKO 

TIBOR MICHALKO

trainer-2 png
trainer-2 png

MOJE POSLANIE

 Moje životné skúsenosti mi otvorili cestu k pochopeniu, ako sa formuje každodenná realita. S hlbokým pohľadom na vplyv mysle a tela na komunikáciu s ľudským vedomím som objavil, ako náš vnútorný svet ovplyvňuje naše vonkajšie prostredie. Verím, že zmena v našom podvedomí môže viesť k transformácii nášho života. Ako náš vnutorný svet vytvára naše vonkajšie prostredie. Verím, že zmena v našom podvedomí môže viest k transformácií nášho života. 

Buďte vždy v obraze! Prihláste sa k odberu noviniek a informujte sa ako prví o mojich najnovších príspevkoch a pripravovaných akciách.


PRÍSTUP K MOJIM VÝKONNÝM ZDROJOM

MOJE SLUŽBY

KDE MÔŽETE TIBORA MICHALKU NÁJSŤ

YouTube-1.png
Instagram.png
Facebook.png
Tiktok.png

VIAC O MNE

TIBOR MICHALKO 

Moje životné skúsenosti mi otvorili cestu k pochopeniu, ako sa formuje každodenná realita. S hlbokým pohľadom na vplyv mysle a tela na komunikáciu s ľudským vedomím som objavil, ako náš vnútorný svet ovplyvňuje naše vonkajšie prostredie. Verím, že zmena v našom podvedomí môže viesť k transformácii nášho života.

CHCETE ZVÝŠIŤ SVOJ POTENCIÁL ?

V OBLASti zdravia, vzťahov a výkonosti

AKO TO VIDÍM JA ?

Poslanie mojej existencie spočíva v tom, že prostredníctvom svojich poznatkov a skúseností prispievam k zlepšeniu života ľudí. Moja práca je poháňaná vášňou a radosťou z pomoci ostatným na ich ceste k lepšiemu zdraviu, vzťahom a osobnému úspechu.

 • ​Zdravie: Pomáham ľuďom prekonávať zdravotné obmedzenia prostredníctvom holistického prístupu založeného na neurovede, biotechnológii, kvantovej fyzike a epigenetike. súčasťou môjho programu sú aj dýchacie cvičenia podporu celkového zdravia a pohody, pričom zameriavam sa na zmenu podvedomých postojov a iných praktík NLP.
 • Vzťahy: Moja metóda "KOD VÍŤAZOV" podporuje zlepšenie vzťahov v každom veku, poskytujúc priestor pre rozvoj komunikácie, empatie a porozumenia. Dýchacie techniky tiež zohrávajú výraznú rolu pri posilňovaní vzťahov a harmonizácii emocionálneho pohodlia, využívajúc princípy NLP.​
 • Športový Úspech: Prispievam k úspechom športovcov až na svetovej úrovni, pomáhajúc im dosiahnuť optimum psychickej a fyzickej kondície. Dýchacie cvičenia a praktiky NLP sú integrované do tréningov, aby podporovali zmeny v myslení a dosahovanie vynikajúcich výkonov.

Moje poslanie spočíva v tvorbe pozitívnych zmien a podpore osobného rastu prostredníctvom zmeny podvedomých postojov a iných praktík NLP. Teším sa na možnosť byť vaším sprievodcom na ceste k lepšiemu životu a vnútornému naplneniu.

NÁZORY KLIENTOV

Avatar-1.png

Ako som už viac krát povedal, som nad mieru spokojný s Tiborovými službami tak ako kouča ako aj mentora v jednom.

Jaroslav Halák
Hokejoví brankár v NHL

Avatar-2.png

Prístup Tibora bol pre mňa veľmi nezvyčajný no vysoko efektívny! Neriešili sme problém na vedomej/racionálnej úrovni práve naopak.

Juraj Hlávek
Slovenský reprezentant v plávaní

Avatar-10.png

Vždy keď som od teba odchádzal, sadol som do auta s jasnou a čistou mysľou. To bola a je premňa záruka toho, že sa môžem koncentrovať na požadovaný výkon.

Štefan Rosina
Automobilový pretekár

NÁZORY KLIENTOV

Jaroslav Halák
​Hokejoví brankár v NHL

Ako som už viac krát povedal, som nad mieru spokojný s Tiborovými službami tak ako kouča ako aj mentora v jednom.

Juraj Hlávek
​Slovenský reprezentant v plávaní

Prístup Tibora bol pre mňa veľmi nezvyčajný no vysoko efektívny! Neriešili sme problém na vedomej/racionálnej úrovni práve naopak.

Štefan Rosina
​Automobilový pretekár

Vždy keď som od teba odchádzal, sadol som do auta s jasnou a čistou mysľou. To bola a je premňa záruka toho, že sa môžem koncentrovať na požadovaný výkon.

PRODUKTY A SLUŽBY

OBJAVTE MOJE MOŽNOSTI

challenges-5 png

KÓD VÍŤAZOV

Objavte transformačnú silu programu KÓD VÍŤAZOV, ktorý je navrhnutý tak, aby zlepšoval váš mentálny, fyzický a duchovný výkon. Tento jedinečný prístup, vyvinutý počas 15 rokov odbornej praxe, kombinuje 55-minútové cvičenia založené na dychových, meditačných a terapeutických princípoch. Je prispôsobený na:

 • Výraznú premenu štruktúry vášho tela na bunkovej úrovni, aby sa začala zmena vašej reality najpr sa musíte zmeniť sami. 
 • Podporu mentálnej, fyzickej a duchovnéj podstaty, aby ste sa mohli sústredit na to čo je dôležité vo vašom živote. 
 • ​Zrýchlenie regenerácie tela, čím skôr sa zotavíte, tým skôr môžete pokračovať v dosahovaní svojich cieľov.​​​​
  ​ 
 • Zvýšenie výkonnosti, aby ste dosiahli výsledky, o ktorých ste ani nevedeli, že ste ich schopní dosiahnuť.
challenges-4 png

DOKONALÝ VZŤAH

Vytvoril som sériu zvukových nahrávok s cieľom pomôcť vám transformovať vaše podvedomie a dosiahnuť zlepšenie vo vašich partnerských vzťahoch. Ak túžite po hlbšom pripojení s vaším partnerom alebo snívate o pritiahnutí ideálneho partnera, naše nahrávky vám môžu pomôcť dosiahnuť pozitívne zmeny vo vašom živote.
Čo môžete očakávať :

 • ​Hlbšie napojenie s partnerom
 • Zlepšená komunikácia 
 • Posilnenie sebavedomia
 • Pritiahnutie ideálneho partnera
challenges-1 png

ONLINE COACHING

ZMENA PRE ZDRAVIE, VZŤAHY A PROFESIONÁLNY ÚSPECH

Moje Coaching služby sú zamerané na celostný prístup k transformácii vášho života v oblasti zdravia, vzťahov a profesionálneho úspechu. Skrze účinné metódy a princípy NLP (Neuro-lingvistické programovanie) sa môžeme spoločne vydať na cestu pozitívnych zmien v oblastiach: 

 • ​ZDRAVIA
 • ​ÚSPEŠNÝCH VZŤAHOV
 • ​PROFESIONÁLNYCH ÚSPECHOV  

Moje poslanie spočíva v tom, aby môj Coaching bol kľúčom k pozitívnym zmenám vo vašom živote. Teším sa na spoluprácu na ceste k zdraviu, lepším vzťahom a profesionálnemu úspechu!

TIBOR MICHALKO

Pages

WERBEA.COM S.R.O Copyright 2024 - Všetky Práva Vyhradené - Podmienky služby - Ochrana Osobných Údajov